Press "Enter" to skip to content

Úplný hovínko

Z dnešních přednášek si pamatuju tolik, co říká titulek. Z matiky jsem odešla dřív, protože byla neuvěřitelně nudná, ale zato jsem si v knihovně pujčila skripta. Léňa si brala asi 7 knížek, a řekli ji, že už ji žádné nepujčí, protože už jich má doma moc. xD Vypadá jako šprt, ale já myslím, že se ji to bude hodit.

Právě čekám na kamaráda, kterej mi oznámil, že dojde o 20 min později. Vědět to, tak Léňu pošlu na oběd dřív, ať na mě nečeká. Chudák, spěchala. Sedím v něčem co vypadá jako hala v novější budově naší úžasné školy. To úžasná ani nemyslím ironicky, je to na pohodu, zatím nás nikdo nijak extrémně nedrtí, nejsem na tom jak kamarádka na fildě (Masarykova, fakulta filozofie), která píše už 3 seminárky. Nezávidím ji to, je od rána do večera ve škole. Ještě k tomu má učitele, kterej nemá rád holky, ponižuje je stylem „musíme holkám dát něco jednoduššího, bohužel nejsou inteligetní jako muži…“ apd. takže to má ještě horší. Zřejmě si léčí nějaký komplex z mládí, jinak bych nepochopila, proč je takovej.

Šíleně mě bolí záda. Měla bych se přestat hrbit, ale to nějak nejde. Buď mám batoh na zádech nebo sedím na takových blbých židlích, na kterých nevydržím se nehrbit. Hlavně se skláním k notebooku a to je docela fatální.

No, doufám že ten kamoš dojde brzo, nebaví mě na něj čekat. xD Aspoň že mám notebook a internet a můžu psát tenhle článek, na IRC se mi nechce, tam je plno šílenců a nadrženců, co mi nedají pokoj. Už se snažím vyhýbat dvojsmyslům a tak ale nevyskákaní mladí kluci se v nich prostě nezapřou. No, hold kluci dospívají o dva roky později, něco na tom bude 🙂

2 Comments

  1. Clare 29.9.2011

    bože, takový učitele nenávidim 😀 taky máme na škole podobnýho 😀

    já myslim, že kluci nedospívají. 😀

  2. Babunka 27.9.2011

    u mě je klasika ta bolest zad skrz školní rok 😀 ale o víkendu to bylo nejhorší 😀 to mě to jeden den chytlo nehorázně. ale fakt hodně

Comments are closed.