Press "Enter" to skip to content

Nechci být sprostá

Ale ta kurva, co si říká wifi síť v té škole stojí za dvě věci. Kdybych Ondrovi na školení nepůjčila internet, měla bych klid! Teď už mi internet funguje, ale IRC stávkuje, tak nevím jestli je to tím, že nejede server nebo mnou. Sere mě to!

Jak se mám? Nestojí za řeč. Zrovna nejlíp ne. Aspoň že Youtube mi jede xD

Ještě dvě hodiny na IDA… bude moje smrt. Vůbec mu nerozumím, nevím vůbec o čem mele, polovinu z toho znám, ale jakmile řekne nebo vysvětluje něco novýho, tak vůbec netuším co vlastně říká. Jakokdyby najednou mluvil jinou řečí.

Omlouvám se, že jsem dlouho nepřispívala, ale vzhledem k tomu, že mi sem teď lezou spolužáci z FITu tak je to tak možná lepší. Někomu tady strašně smrdí mastné vlasy, je to takovej ten hnusnej, přímo odpornej specifickej zápach, a je to celkem nepříjemné. Kromě toho že mám depku a že si přijdu osaměle (přitom k tomu nemám přimo racionální důvod) mi vážně není dobře. Bolí mě hlava, zřejmě mám aj nízkej tlak, ani kafe nepomohlo. Leží tady vedle me čokoládou politej koblížek, kterej přebíjí pach těch mastných vlasů (aspoň trochu), ale ani ten mi nezlepšuje náladu, a hlavně na něj nemám vůbec chuť. A to jsem se na něj aj těšila… 🙁 Byla by škoda to vyhodit.

Chce se mi někam zhroutit do rohu a brečet.