Press "Enter" to skip to content

Kozí příběh (2008)

xD Tak náhodou jsem zhlédla i tenhle český animovaný film, u kterého jsem se teda docela dost nasmála. xD Příběh, tedy dějsví jako takové moc originální není, ale pojetí jedinečné teda je. A nebyl by to superní film bez happyendu, že? xD

Nejlepší postavou podle mě byla asi koza. Do poslední chvíle oddaná svému kamarádovi, který je teda neskutečný ťulpas. xD Oba mají doslova pech. A když jsem viděla, jak do malty opravdu dávají ty vajíčka, celá, a když jim od toho létala ta kuřata xD Celej film je jeden velkej lol, i když abych byla upřímná, tak dobrý dojem ve mě zase nezanechal. Byla jsem z něj trošku zklamaná. Ani nevím, jak bych vám to měla vysvětlit, sama si to totiž nedokážu nějak podložit, ale něco tomu chybělo. Bylo to moc příběhů dohromady, a i když to bylo z prahy, tak mi to k ní přesto nesedělo.

Ale jestli máte chvilku, a chcete se zaručeně pobavit, tak je tohle film právě pro vás.

Některé hlášky:

„Každý z nás musí mít na paměti i to, že mezi smrtelné hříchy patří obžerství! A to je hříchem největším!“ (a tam představitelé církvě v první řadě nacpávaj svoje břicha nejdražším jídlem a masem)