Press "Enter" to skip to content

Remember Me (2010)

Ten film mě od začátku přišel smutnej, ale nakonci mi udělil takovou ránu, že mě to skolilo. Když jsem si dala dohromady datum, a Tylerovu polohu, myslela jsem, že mi v tu chvíli vyletí srdce. Jak ledová dýka – začala jsem neskutečně bulet. Nejhorší na tom je, že ty jednotlivé události z minulosti se v těch lidech hluboce zakořenili, a ti lidi si je hodně dlouho nesly hluboko v sobě.

Nevím jak to dělá, ale Rob strašně dobře hraje, když je ublíženej nebo smutnej. Hraje to neskutečně dobře. Jakokdyby se v tu chvíli sám vžil do něčeho, co kdysi prožil. Ale teda cigarety ani pivo mi k němu nejdou. Neumí kouřit. Prostě způsob, jakým tu cigaretu držel se mi ani trochu nelíbil. I když asi jako většina chlapů žije prostě podobným způsobem, tak se mi to k němu nehodí.

Líbí se mi, že ta jeho postava, na to jakého vyvrhela představoval, to byl velice dobrý člověk. Uzavřený, ale o to zajímavější. O svou sestřičku se opravdu staral. Když ji ostříhaly vlasy, bylo mi ji opravdu líto, protože vím jaké to je, když někoho podobně šikanujou. Představivost v těchto zlých věcech nezná mezí. A to jak ji předčítal, co všechno pro ni udělal… I když byl trošku výbušný, když mu na něčem záleželo, byl to moc hodný kluk.

Jeho výkony byli skvělé, i když jsem v tom filmu hodně dlouho čekala, až se něco začne opravdu dít, psychický náboj má. A ten konec byl opravdu drtivý. A myšlenka toho filmu… Bože, ještě teď mi tečou slzy.

Omlouvám se že u každého filmu většinou bulím. Když… já si nějak nemůžu pomoct!