Press "Enter" to skip to content

Průběh…

Jo, změny se mi daří dělat celkem dobře. Design tady je prozatím hotový, nic složitého, ani graficky nic extravagantního. Prostě jednoduché a přehledné zimní, stejně jako tohle podivné období.

Musím ale teda říct, že dělat něco, co umím, mě dělá radost ze života. V CSS jsem jako doma, a děkuji svému učiteli, že nám zadal tenhle úkol – vlastně mě dokopal to tady zrekonstruovat.

Aby toho nebylo k mým problémům málo, začalo nám zatékat do pokoje a objevila se tam plíseň… Bleeee… Ještě že nemám nějakou alergii, ale stejně asi budu na pár dní vyhoštěna jakmile to nastříkáme nějakým prostředkem, abychom to svinstvo nečuchaly. Povím vám, jako kdyby to nestačilo… Jsem z toho znechucená.

Navíc mi včera volala sestra mého kamaráda, o kterém jsem dva měsíce neslyšela… Umřel na rakovinu. Měl vodu na plících a udusil se dřív, než mu kdokoliv mohl pomoct.

To aby těch špatných zpráv nebylo málo.

3 Comments

  1. Clare 14.12.2010

    to s tím kamarádem je hrozný 🙁

  2. Bastera 5.12.2010

    Hezký, takový zimní. Jinak chjo nějakou pozitivní zprávu nemáš? 🙁 Je to děsný, co se na tom světě děje 🙁

  3. Babunka 4.12.2010

    Bože :(. To je strašný! Takovýhle věci vždycky tak strašně raní a zaskočí. Ani to nemusí být člověk, kterého by měl člověk stále v mysli a v srdci na prvním místě, ale i tak ho ta novina zaskočí! Jako mě zaskočí, když se něco stane člověku, o kterém jsem jenom slýchala, ale v životě se s ním nestřetla!

Comments are closed.