Press "Enter" to skip to content

Nová závislost

Takže, jak už jsem rozhlašovala holkám, zamilovala jsem se to jedné knižní série s názvem „Škola noci“. Nebudu vám říkat o čem to je, protože to si prostě musíte přečíst sami – jakmile jsem tu knihu vzala do ruky a začala číst první stránku, tak jsem ji nemohla odtrhnout. Prozradím vám však, že je to o puberťačce, ze které se stane upírka (no, nepodobá se to naší směsici horových a sexy upírů, i když sexy jsou rozhodně), a totálně ji to změní život. Zjistí se, že je nesmírně nadaná, neobvyklá a k tomu běhna (no, dobře, kdyby mě svádělo tolik chlapů – pardon, sexy chlapů – asi bych taky jen tak neodolala) a krome kluků má ještě jeden obrovský problém – ale jéje, to vám nemůžu říct, přišly byste o překvapení.

Škola noci má zatím jenom prvních 5 knížek přeložených – Označená, Zrazená, Vyvolená, Nezkrotná a Pronásledovaná. Jsou další 3 v angličtině a vlastně si stále nejsem jistá, jestli to je konec nebo ne. (Autorka rozhodně nestrácí inspiraci.)

Dokonce i nějaké obrázky některých postav a info najdete na oficiálních stránkách www.houseofnightseries.com a mimo jiné i mnoho dalšího.

Směsice krve, vášně a velice zajímavých puberťáckých pocitů mě naprosto nadchla. Já chci být taky nějaká superhrdinka, ale už mi není 16 (bohužel). xD

2 Comments

  1. Clare 21.12.2010

    ale jo, celkem fajn knížky 🙂 😀 akorát je to furt to samý řekla bych 😀 a mě JE 16 a superhrdinka taly asi nebudu 😀 😀

  2. Bastera 14.12.2010

    Už jsem na to několikrát koukala v knihkupectví, ale mám teď tolik knižních restů, že je to až na konci moc dlouhého seznamu 😀 Tak já jednou napíšu o Tobě povídku, kde budeš největší superhrdinka 😀 Jinak promiň, smazala jsem Tě asi dva týdny předtím, než si se ozvala, myslela jsem, že už se neozveš, je to zvláštní, vždycky, když Ty lidi smažu, tak se objeví, asi to budu muset dělat častěji a hned si Tě vrátím 😉 A jj pošlu Ti heslo, o Vánocích snad budu mít chvíli si to přečíst všechny kapitoly a komentovat, tak aby mi to šlo 🙂

Comments are closed.