Press "Enter" to skip to content

Mecheche

Tak jsem nachystala všechno na zítřejší „Vánoční večeři“ s holkama. Zitra jen ještě uklidit můj pokoj, povléct povlečení (aby měli kde spát) a udělat chlebíčky a sushi. Dneska jsme nakupovali ingredience a já platila máminou kartou (no, pochopte, já nemám ani vlastní účet, natož ještě kartu – já vím, v 19 asi trapas – skoro 19ti…) a tak jsem z toho byla trochu vyjukaná. No, díky bohu mě pokladní nepodezřívala (byla to taková ta znuděná vzadu kde bylo míň lidí – v globusu neuvěřitelné před svátky – a asi ji to bylo totálně u prdele) takže nebyl problém.

Tedka jsem si všimla, že mám nějak zaprskaný monitor, asi bych ho měla umít. (na místě kde mívám kolu, asi jak dělá bublinky, tak mi to voprskalo) Ale to neřešte.

Zítřek bude fajn (aspoň doufám). Doufám že mi to táta nezkazí tím, že si bude chtít jít lehnout (on má tak lehké spaní že stačí když klapete v papučích po kachličkách na chodbě), asi by mě naštvalo kdybych měla ten babinec krotit, nebo tlumit hudbu, nebo tlumit film (na kterej nevim jestli budeme koukat). No jo, bude to zajimavej den, ale já doufám, že si to užijou.

Serou mě moje sluchátka, pořád vypadává jedna strana, nebo obě. Aaaaaa…

Předevčírem jsem dostala 3 nádherné ružičky, k 1,5 roku co jsme s přítelem spolu. Nijak extra jsme to neslavily, ale tak snad to nevadí. I tak je to už dlouhá doba… Občas to skřípe, ale tak to k tomu prostě patří.

No konec žvástů pro dnešek. Doufám že se máte dobře. 🙂

2 Comments

  1. Clare 21.12.2010

    tak gratulace ještě k jednomu a půl roku! 🙂

  2. Bastera 19.12.2010

    Tak si to děvčata pěkně užijte 🙂 Jíte sushi? Já to nikdy nejedla a popravdě ani mě neláká to zkusit 😀 Jinak gratuluji k půl druhému roku, i když to skřípe, je to fain nebýt „sám“ 🙂 Jinak nevadí, určitě nějaký fotosoutěže udělám 🙂

Comments are closed.