Press "Enter" to skip to content

Zíííív…

Jo, jsem děsně utahaná. Něco na mě permanentně leze, mám návaly bolesti hlavy (není to z nedostatku pití jak máma ráda říkává, za den vypiju před dva litry a to je akorát v té kose) a občas nechutně plný nos a kašlu. Nebýt kapek do nosu tak je ze mě pusou dáchající mimozemšťan s nudlý u nosu.

A ta únava… tak děsně brzo je tma, nenávidím tohle roční období. Správně jsem měla zítra večer slavit narozky, ale nakonec z toho nějak sešlo – byla jsem lína někde něco zarezervovat. Aspoň že budeme mít vánoční večeři s kamarádkama ze třídy (+ jedna superní druhačka), která bude u nás, a moc se na to těším. Akorát musím kvůli tomu zkultivovat hostovský pokoj, a možná i svůj, nevím ještě totiž kde budeme, ale na přespání jim místo udělat musím.

Takže švanda.

Chystám se psát další pokračování toho mého sci-fi… Sice si už zase moc nepamatuju, jak jsem chtěla pokračovat, ale navážu nit celkem rychle.

Díky za podporu a komentáře! 🙂

2 Comments

  1. Clare 21.12.2010

    sakra, narozeniny? to jsem nějak prošvihla 😀 tak dodatečně všechno nej! 🙂

  2. Bastera 17.12.2010

    Jéé Tys měla nebo máš narozeniny? Tak přeji všechno nej nej nej nej nej nej :-* Jinak jsme na tom úplně stejně, taky jsem pořád unavená, rýmatá a uchrchlaná 🙁

Comments are closed.